GIPTA Winx Suprato, Suvirintos Vielos Kartono Viršelis Sąsiuvinis A5 dydžio 60 lapų kvadrato sąsiuvinis

GIPTA Winx Suprato, Suvirintos Vielos Kartono Viršelis Sąsiuvinis A5 dydžio 60 lapų kvadrato sąsiuvinis

€21.29 €20.23
Prieinamumas
Yra sandėlyje

Pageidavimai
  • Žymos: a5 dokumentą, aplanką, lėlės akių daug, a5 failo aplanką, winx klubas, notepad, atveju sąsiuvinis, kostiumas winx flora, winx klubas flora, flamingo bloknotą, planuotojas.

ISTORIJA Įkurta 1984 m.

1990 – pradėjo gaminti savo gaminius

1999 – tapo milžinišką popieriaus produktų ir savo high-end nešiojami kompiuteriai sprogo kanceliarinės veiklos sritį

2002 m. – įkūrė savo naujos gamyklos Ankaroje tapo didžiausia (apimties & apyvartos) ir nešiojamojo kompiuterio gamintojas vietos rinkoje ir pradėjo eksportuoti į visame pasaulyje, daugiausia į Europos šalis

2005 m. – įkūrė savo dėžutės fabriką, Juodosios Jūros regionas ir pradėjo gaminti dovanų, papuošalų, standus dėžės ir popieriniai maišeliai.

2010 m. – prasidėjo prekyba kitų įstaigos ir atgal į mokyklą daiktus šimtai įvairių kategorijų, pavyzdžiui, kabės, štampus, mechaninė pieštukai, žaisti, tešlą ir t. t ...

ŠIANDIEN 3 pagrindinės veiklos sritys

Kanceliarinės prekės

Skatinimo

Pakuotė

Didžiausių gamintojų nešiojami kompiuteriai & reklaminiai popieriniai produktai

Staionery : Pardavimo tinklas pasiekia daugiau nei 10,000 kanceliarinių prekių parduotuvių ir įmonių vietos rinkoje ir eksportas daugiau kaip 20 europos šalių, su GIPTA prekės pavadinimo.

Skatinimas : Tarnauja top 2,000 bendrovės ir įmonių vietos rinkoje ir eksportuojama į daugelį šalių.

Pakuotė: "Leader" per Papuošalų Įmonių vietos rinkoje, eksportas dovanų dėžutes stationeries į daugelį šalių.

Visose srityse GIPTA naudojamas prekės ženklas.

Daugiau nei ketvirtį amžiaus GIPTA buvo siekiama gaminti naujesnius geresnės kokybės ir buvo teikti aukštos kokybės standartus savo platų technologijų ir skirta, patyrusių darbuotojų.

Pagrindinė tikslinė NAUJOVIŲ nebuvo buvo taikomas tik gamybos, bet ir jos Kokybės Kontrolės ir Logistikos.

GIPTA visada žinojo, kad "LAIMINGI KLIENTAI" dėl inovacijų, švietimo darbuotojų, drąsūs sprendimai dėl produktų, modernizavimas naudojant ateities technologijų bei investuoti į techniką.

GIPTA yra lyderis bendrovė savo veiklos srityse, nes ne tik jos GILIAI AISTRA gaminti, tačiau taip pat atidžiai rinkų analizę ir jos poreikius, gauti tendencijas dieną ir taikant visas šias žinias savo produktus.

Pradedant nuo žaliavų iki Grafinio Dizaino, gauti iš šios perspektyvos, kuri galų gale yra pagrindinis mūsų verslo kultūra.

Žinant, kad sąvoka prestižinį ir naujas produktas rinkoje yra suma, žaliavų, dizainas, optimalus gamybos laiką ir kainą; GIPTA buvo pajėgi tai daryti daugiau nei 35 metus

  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: GIPTA